top of page
Dijitla Giriş&Çıkışlar
Akıllı Sayaçlar
LPWAN
metering&control_techs.jpg

Endüstriyel Sensörler (LoRaWAN)
İzleme ve Kontrol

Endüstri 4.0'ın gerektirdiği parametreleri izlemek ve uzaktan kontrol etmek için ekipmanların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlar (Kuru kontak transferi, röle kontrolü, parça sayımı, Modbus, …)

ACW-DIND21_SF_Profil-1.png
ACW-DINRSM_LW_Profil-1.png
DIND160_LORA_1_440x440.png

ATIM, en zorlu endüstriyel ortamlara kolayca entegre edilebilen, kompakt ve yapılandırılabilir bir form faktörü aralığı ile uygulamalarda tercih edilebilirliğini arttırır.

ATIM ACW serisi, kuru kontak girişlerinin basit durum raporundan enerji tüketiminin izlenmesine (darbeli çıkış ölçerler veya Modbus RS485) kadar çok çeşitli, kullanıma hazır çözümler sunar.  ACW-DINDxxxx serisi, LoRa sınıf C'deki dijital çıkışların uzaktan kontrolüne de olanak tanır. ACW-DINRSM versiyonu, hedeflenen parametreleri uzaktan okumak ve değiştirmek için herhangi bir Modbus PLC'ye veya enerji ölçere bağlanabilir.

Kablo ile uzatılabilen bir sıcaklık probu (seçenek halinde), elektrik panolarınızdaki anormal aşırı ısınmayı zamanında tespit ederek yangın riskini azaltmanıza olanak tanır. IoT teknolojilerinin sunduğu veri merkezileştirme, şirketlerin tüketimlerini optimize etmelerine yardımcı olur ve ayrıca ekipmanlarındaki arızalara, bozulmalara veya durmalara karşı tepkilerini artırır.

Ölçüm / Kontrol ürün grubu, endüstriyel tesislerin üretkenliğini ve verimliliğini artırırken maliyetleri düşüren küresel uzaktan denetim çözümlerinin uygulanmasını kolaylaştırır.

bottom of page