top of page

YENİLİKÇİ ÜRÜN & ÇÖZÜMLER

atimLogo.png

ATIM Sarl'ın geliştirmiş olduğu yeni ARM ve ACW serisi radyo modemler, kolay kullanımlı, maliyet etkin yapılarıyla, bir çok sektörde,  çeşitli kablosuz otomasyon uygulamalarında yoğun bir şekilde  kullanılmaktadır.

 

Endüstriyel kablosuz iletişim ihtiyaçlarınızı , SYDMA Kontrol'ün deneyimi ve uzmanlığı ile karşılıyoruz.

Uyarlanabilirlik - ATIM, IoT zincirinin tamamında uzmandır: RF uzmanlığı, 25 yılı aşkın süredir sürekli yenilikler ile  pekiştirilir. Radyo çekirdeğinden donanım ve yazılım çözümlerinin tasarımına ve gerçekleştirilmesine kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz. Her iletişim sistemi, müşterinin saha geri bildirimleriyle işbirliği içinde hassasiyetle yapılandırılır.

Basitlik – Tak ve Çalıştır - 10 dakikadan kısa sürede kurulum ve entegrasyon. Ürün alımından veri görselleştirmeye kadar misyonumuz, çözümlerimizin dağıtımını ve projelerinizin gerçekleştirilmesini kolaylaştırmaktır.

Güvenilirlik – Bileşen tedarikinden teslimata kadar üretimin tüm yönlerini kontrol etmeye odaklanıyoruz. Bu, size seri üretim sırasında önemli bir reaktivitenin yanı sıra yüksek düzeyde bir kaliteyi garanti etmemizi sağlar.

mgco_logo.jpg

M-System, proses, fabrika ve bina otomasyonunda kullanılan, sahadan kontrol odasına geniş bir yelpazede, enstrümantasyon ve otomasyon ekipmanları sunar.

Bizi, aynı  zamanda, analog/sayısal sinyallerin, iletişim ağlarının ve zeki sistemlerin arabirim uygulamaları için güvenilir tedarikçiniz olarak görebilirsiniz

mg_green.jpg

1 Ocak 2024 itibarıyla M-System Co., Ltd., adını MG Co., Ltd. olarak değiştirdi. Çeşitli otomasyon türleri için uygun ve uygun fiyatlı ürünler sağlamaya devam edeceğiz.

Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini (SDG'ler) destekleyebilecek ürünler geliştirip tedarik etmekte kararlıyız. Müşterilerimizle güven ilişkisine değer verirken ürünlerimizde yeni değerler yaratmaya devam edeceğiz.

bottom of page