top of page

HİZMETLER

BT Danışmanlık

Sydma Kontrol, temel olarak kablosuz kontrol ve otomasyon konularında uzmanlaşmış bir kuruluş olmasına rağmen, bilgi teknolojileri ile ilgili ürün ve çözümler ile kontrol ve otomasyon konularının her dalında danışmanlık hizmetleri verecek birikime de sahiptir.

Danışmanlarımız kurumsal ihtiyaçlarınızın yanısıra iş süreçlerinizi de analiz eder, her türlü çözüm alternatifini değerlendiriler. Sonuçta sizi rakiplerinizden farklı kılacak maliyet/fayda oranı en yüksek çözümü önerip, gerektiğinde uygulama aşamasında da destek verirler

 

Sistem Analizi ve Uygulama Geliştirme

 

 

Sydma Kontrol, İşletmenizin mevcut durumu ile gereksindiği yeni mimariyi ve bunu gerçekleştirecek iş süreçlerini tanımlayarak, ihtiyaç duyulacak olan sistem ve uygulamaları geliştirir. Bilgi teknolojilerindeki bilgi birikimini kullanarak, sağlam, güvenilir, düşük maliyetli çözümler üretir.

Geliştirdiği çözümlerde en son yazılım ve donanım teknolojilerini kullanmaya özen gösterirken, uygulamaya-çözüme uygun unsurların seçiminde çok titiz davranır. Ürün ve marka bağımsız çalışma yapısı ile en uygun çözümü üretmeye çalışır

Sistem Entegrasyonu

Sydma Kontrol, karmaşık iş süreçlerini ve sistemlerini, bilgi birikimi ve kaliteli eleman gücü ile destekleyerek, birbirleri ile uyum içinde çalışabilecek şekilde tanımlayıp kurarak süreç ve sistem entegrasyonu hizmetleri de sunar.

 

bottom of page