top of page
3D Printed Models

..... Onlar çözer

Duymak istediğimiz sözler :)
Donanım, yazılım ve emeğimiz ile çözümler üretiyoruz.

Bu amaçla distribütörü olduğumuz RF teknolojili ürünler ve / ya da kendi ürettiğimiz kablosuz otomasyon ürünleri ve yazılımları ile otomasyon projelerinizin analiz, danışmanlık ve uygulama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

 

Firmamız, özellikle, RF ( Radio Frequency ) kablosuz kontrol ve otomasyon konusunda uzmanlaşmıştır. Bu alandaki otomasyon ihtiyaçlarınıza, Türkiye tek distribütörü olduğu ATIM Sarl. ve kendi ürünleri ile akıllı ve ekonomik çözümler üretir.

RF ile endüstriyel izleme ve kontrol:

Kablosuz Otomasyon (ıIoT & E4.0)

 

Sıcaklık, basınç, nem, akım, gerilim, seviye, açık-kapalı kontak v.b. fiziksel büyüklüklerin uzaktan kablosuz olarak izlenmesi ve kontrol edilmesine dayalı, telemetri ve SCADA projeleri gerçekleştirir.

 

SYDMA Kontrol, kablosuz otomasyon konusunda uzmandır. Enerji, petrokimya, çimento, cam, otomotiv v.b. endüstrilere kablosuz çözümler üretir. Özellikle kablosuz otomasyon konusundaki uzmanlığı ile çözüm danışmanlığı da vermektedir.

 

SYDMA Kontrol, aynı zamanda, tüm otomasyon sektörünün kablosuz cihaz ve aksesarları için güvenilir bir tedarikçidir.

Gerçek dünyadan

vibr.jpg

Kontrol sinyallerine

Bilgi teknolojilerine

Yazılım Çözümleri

 

Sydma Kontrol, Java, .Net, Visual C++ v.b teknolojileri kullanarak, Windows ve Unix-Linux işletim sistemleri için uçtan uca yazılım çözümleri geliştirmektedir. Mevcut yazılım sistemlerine entegrasyon, yazılım danışmanlığı, sistem analizi gibi hizmetleri de vererek, yazılım unsurlarını içeren her türlü ihtiyaçlarınız için çözümler üretir. SYDMA Kontrol, endüstriyel otomasyonda ihtiyaç duyacağınız tüm yazılım tabanlı çözümler (PLC, PC, SCADA programlama v.b.) için bilgi birikimini sizinle paylaşmaya hazırdır.

 

sw1.jpg

Ürünlerimizle geliştirdiğimiz çözümlere ve uyulamalara buradan ulaşabilirsiniz

deployment.png

SYDMA, size tüm bilgisini ve radyo uzmanlığını sunmaya hazırdır.

bottom of page