top of page

 


Kablosuz Otomasyon Çözümleri

tüm sektörler için

ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

 

Firmamız, özellikle, RF ( Radio Frequency ) kablosuz kontrol ve otomasyon konusunda uzmanlaşmıştır. Bu alandaki otomasyon ihtiyaçlarınıza akıllı ve ekonomik çözümler üretir.

 

 

 

 

 

 

Bu amaçla ithalini gerçekleştirdiği RF modullerin, aktif Wi-Fi etiketlerin, radyo modemlerin ve kablosuz duyarga (sensör) ağ sistemlerinin satışını ve uygulamasını yapar. Bu ürünler ile gerçekleştirdiği otomasyon projelerinizin (yazılım -donanım), ihtiyaç, analiz, danışmanlık ve uygulama işlemlerini de gerçekleştirir.

RF ile endüstriyel izleme ve kontrol :

Kablosuz Otomasyon

 

Sıcaklık, basınç, nem, akım, gerilim, seviye, açık-kapalı kontak v.b. fiziksel büyüklüklerin uzaktan kablosuz olarak izlenmesi ve kontrol edilmesine dayalı, telemetri ve SCADA projeleri gerçekleştirir. SYDMA Kontrol, kablosuz otomasyon konusunda uzmandır. Enerji, Petrokimya, Çimento, Cam, Otomotiv v.b. endüstrilere kablosuz çözümler üretir. Özellikle kablosuz otomasyon konusundaki uzmanlığı ile çözüm danışmanlığı da vermektedir. SYDMA Kontrol, aynı zamanda, tüm otomasyon sektörünün kablosuz cihaz ve aksesarları için güvenilir bir tedarikçidir.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

 

Sydma Kontrol, Java, .Net, Visual C++ v.b teknolojileri kullanarak, Windows ve Unix-Linux işletim sistemleri için uçtan uca yazılım çözümleri geliştirmektedir. Mevcut yazılım sistemlerine entegrasyon, yazılım danışmanlığı, sistem analizi gibi hizmetleri de vererek, yazılım unsurlarını içeren her türlü ihtiyaçlarınız için çözümler üretir. SYDMA Kontrol, endüstriyel otomasyonda ihtiyaç duyacağınız tüm yazılım tabanlı çözümler (PLC, PC, SCADA programlama v.b.) için bilgi birikimini sizinle paylaşmaya hazırdır.

 

GERÇEK ZAMANLI KONUM BELİRLEME ÇÖZÜMLERİ

 

İnsanların yada değerli nes-nelerin yerlerinin elektronik olarak belirlenebilmesi, di-key ve yatay sektörlerde devrimsel nitelikte yeni açılımlar yaratıyor. Sağlık sektöründen,otomotive, en-düstriden büyük mağa-zacılığa, lojistik hizmeti veren şirketlerden, perakende sektörüne kadar pek çok alanda, süreçlerin, çalışanların ve nesnelerin izlenmesi önemlidir. Bu, kayıp zamanı azaltmak, çalışanların verimliliğini arttırmak, güvenliği sağlamak, süreçleri kontrol altına almak ve varlıkları takip etmek için gereklidir. Bu ihtiyaç, artık, konusunda lider olan Ekahau Inc.'in geliştirdiği ürünler ve Sydma KONTROL'nin sistem entegrasyon becerisi ile inanılmaz bir kolaylık ve kalite ile karşılanmaktadır.

 

bottom of page